G-100FP Zobacz większe

G-100FP

G-100FP

Nowy produkt

GOGLE BEZRAMKOWE Z SYSTEMEM PODWÓJNYCH SZKIEŁ
SOCZEWKI POLARYZACYJNE Z FOTOCHROMEM
KOMPATYBILNE Z KASKIEM 
TRÓJWARSTWOWA GĄBKA  

Więcej szczegółów

100 Przedmioty

285,00 zł brutto

Dodaj do listy życzeń

Opis

Materiał TPU
Soczewki fotochromowe z polaryzacją
Szerokość szyby 20,5 cm
Wysokość szyby 9,3 cm

Więcej informacji

OPRAWKA: TPU (termoplasytyczny poliuretan)tpu.jpg
Wyjątkowo wytrzymałe tworzywo, zachowujące elastyczność w szerokim przedziale temperatur. Oprawki gogli wykonane z tego materiału są miękkie, przyjemne w użytkowaniu, a jednocześnie niezwykle odporne na zarysowania i pęknięcia.

SZYBA:
Szyby wykonane są z dwóch tworzyw:
- szyba zewnętrzna wykonana z poliwęglanu, pokryta powłoką lustrzaną szyba_zew.jpg
Soczewki poliwęglanowe gwarantują komfort widzenia, ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym, ochronę przed uderzeniami, lekkość i wygodę noszenia. Poliwęglan rozjaśnia i wyostrza obraz. Jego podstawowymi zaletami są: twardość, odporność na zarysowania oraz idealnie równa grubość płytki.

- szyba wewnętrzna z octanu celulozy pokryta warstwą antifog szyba_wew.jpg
Wysokiej jakości tworzywo sztuczne stosowane do produkcji ramek optycznych oraz oprawek klasycznych modeli okularów przeciwsłonecznych. Jest to materiał wyjątkowo przyjemny w dotyku, hipoalergiczny, trwały, odporny na zarysowanie, który cechuje przejrzystość i głęboki połysk.

POWŁOKA ANTIFOG: specjalna warstwa zapobiegająca zaparowaniu soczewki przy silnie ujemnych temperaturach zewnętrznych. Poprawia widoczność w trudnych warunkach pogodowych.

polarized-gogle-lens.jpgSZYBA ZEWNĘTRZNA POLARYZACYJNA Szkło polaryzacyjne blokuje promienie świetlne odbite od poziomych płaszczyzn, takich jak śnieg czy lód, zapewnia 100% ochronę przed promieniowaniem UV oraz eliminuje 99% odblasków świetlnych. Zwiększa również kontrastowość obrazu i znacząco poprawia jakość widzenia, dzięki czemu narciarz może szybciej dostrzec zmiany w strukturze nawierzchni śnieżnej lub lodowej i błyskawicznie na nie reagować.

photochromic-lens.jpgSZYBA FOTOCHROMOWA Soczewki fotochromowe ciemnieją przy zwiększającym się natężeniu UV i rozjaśniają przy zmniejszeniu intensywności promieniowania świetlnego. Filtry fotochromowe stanowią skuteczną ochronę oczu zarówno w warunkach intensywnego promieniowania słonecznego, jak i niedostatecznego oświetlenia. Dodatkową zaletą wszystkich soczewek fotochromowych jest ich zdolność do filtrowania całego zakresu promieniowania UV.

 

Kategoria szkieł i przepuszczalność światła:
kat.2 - średnio intensywne światło słoneczne - 18%-43% i kat.3 - intensywne światło słoneczne - 8%-18%
ZASTOSOWANE FILTRY: UV400.jpg
Cała seria gogli wyposażona jest w filtry UV400 chroniące w 100% oczy zarówno przed szkodliwym promieniowaniem UVA jak i UVB.

DODATKOWE CECHY:
- Wewnętrzna trójwarstwowa gąbka antyalergiczna z wentylacją.

Opinie

Na razie nie dodano żadnej recenzji.

Napisz opinię

G-100FP

G-100FP

GOGLE BEZRAMKOWE Z SYSTEMEM PODWÓJNYCH SZKIEŁ
SOCZEWKI POLARYZACYJNE Z FOTOCHROMEM
KOMPATYBILNE Z KASKIEM 
TRÓJWARSTWOWA GĄBKA