G-93B
Nowy produkt
SYSTEM WYMIENNYCH SOCZEWEK – ŁATWA WYMIANA!
PODWÓJNE SZKŁA
LUSTRZANKA
KOMPATYBILNE Z KASKIEM
UNIWERSALNE – DWA SZKŁA DO WYBORU
50 Przedmiot Przedmioty
Ostatnie egzemplarze!
Data dostępności:
G-93B
SYSTEM WYMIENNYCH SOCZEWEK – ŁATWA WYMIANA!
PODWÓJNE SZKŁA
LUSTRZANKA
KOMPATYBILNE Z KASKIEM
UNIWERSALNE – DWA SZKŁA DO WYBORU
Odbiorca: :
* Pola wymagane
lub Anuluj
Materiał | TPU |
Szerokość szyby | 14,3 cm |
Wysokość szyby | 6,5 cm |
OPRAWKA: TPU (termoplasytyczny poliuretan)
Wyjątkowo wytrzymałe tworzywo, zachowujące elastyczność w szerokim przedziale temperatur. Oprawki gogli wykonane z tego materiału są miękkie, przyjemne w użytkowaniu, a jednocześnie niezwykle odporne na zarysowania i pęknięcia.
SZYBA:
Szyby wykonane są z dwóch tworzyw:
- szyba zewnętrzna wykonana z poliwęglanu z powłoką lustrzaną
Soczewki poliwęglanowe gwarantują komfort widzenia, ochronę przed promieniowaniem ultrafioletowym, ochronę przed uderzeniami, lekkość i wygodę noszenia. Poliwęglan rozjaśnia i wyostrza obraz. Jego podstawowymi zaletami są: twardość, odporność na zarysowania oraz idealnie równa grubość płytki.
- szyba wewnętrzna z octanu celulozy pokryta warstwą antifog
Wysokiej jakości tworzywo sztuczne stosowane do produkcji ramek optycznych oraz oprawek klasycznych modeli okularów przeciwsłonecznych. Jest to materiał wyjątkowo przyjemny w dotyku, hipoalergiczny, trwały, odporny na zarysowanie, który cechuje przejrzystość i głęboki połysk.
POWŁOKA ANTIFOG: specjalna warstwa zapobiegająca zaparowaniu soczewki przy silnie ujemnych temperaturach zewnętrznych. Poprawia widoczność w trudnych warunkach pogodowych.
Kategoria szkieł i przepuszczalność światła:
Cała seria gogli wyposażona jest w filtry UV400 chroniące w 100% oczy zarówno przed szkodliwym promieniowaniem UVA jak i UVB.
DODATKOWE CECHY:
- Wewnętrzna podwójna gąbka antyalergiczna z wentylacją zapewniająca idealne dopasowanie do twarzy.
Na razie nie dodano żadnej recenzji.